0

Pompeii Turları ve Napoli | Roma'dan Pompeii ve Napoli'ye Özel Bir Günlük Özel Rehberli Tur

Prezzo
Da€350
Prezzo
Da€350
Modulo di prenotazione
Modulo di richiesta
Nome e cognome*
Indirizzo e-mail*
La tua richiesta*
Sono d'accordo con i Termini di servizio e l'Informativa sulla privacy.
Si prega di accettare tutti i termini e le condizioni prima di procedere al passaggio successivo
Il tour non è ancora disponibile.

Procedere alla prenotazione

Salva nella lista dei desideri

Adding item to wishlist requires an account

367
  • 10 ore

Pompei Turları | Pomp'u ziyaret etmek için Roma'dan Özel Bir Günlük Gezi Özel Rehberli Tureii ve Napoli. Alma ve Bırakma dahildir | Campania, İtalya

Pompeii ve Napoli  turları, Napoli turu, Pompeii turu, Pompeii rehberli tur, Roma'dan Pompeii, Tur, Roma turu, Seyahat, Pompeii turları, İtalya, Bir günlük tur
TOUR ADATTO AI BAMBINI

Pompei and Naples private tours, tour of naples, Pompeii tour, Pompeii guided tour, Pompeii from Rome, Tour, tour in rome, Travel, tours of Pompeii, Italy, tour

Pompei ve Napoli tour privato – Roma'dan ayrılın ve Frascati şarabının üretildiği zengin üzüm bağlarını geçerek Apenin dağları boyunca ve verimli Roma kırsalından güneye doğru seyahat edin ve en eski manastır düzeninin koltuğu olan 6. yüzyılda St. Benedict tarafından kurulan yakındaki tarihi Manastırı ile Montecassino'ya ulaşın batı dünyasında. Ünlü okullarında Aquinus'lu St. Thomas genç olarak okudu ve Orta Çağ'da Gregoryen şarkılar ilk kez burada bestelendi. Canlı sakinleri, çamaşırlarla kaplı rengarenk sokakları, Napoli ezgileri, pizzanın ve “Maccheroni”nin icadıyla ünlü İtalya'nın 3. büyük şehri Napoli'ye varış.

TOUR ADATTO AI BAMBINI

Pompei ve Napoli özel turumuz, tepeden Napoli Körfezi ve Vezüv Vulcano'nun en muhteşem manzaralarını hayranlıkla izlemek için Posillipo tepesinde durur. Sorrento ve Capri Adası'nı görün ve bu muhteşem Akdeniz ortamının neden antik çağda imparatorların, zengin aristokrat senatörlerin ve şairlerin favori tatil ve dinlenme alanı haline geldiğini anlayın. Kıyı şeridine inerken, balıkçıların sabah avlarını sattıkları eski liman olan Mergellina'yı ziyaret edin ve zarif mahallelerde, coşkulu subtropikal bitki ve ağaçların bulunduğu bir park ve dünyanın en eski akvaryumunun bulunduğu Villa Pubblica'nın yanından geçin.

Pompei and Naples private tours, tour of naples, Pompeii tour, Pompeii guided tour, Pompeii from Rome, Tour, tour in rome, Travel, tours of Pompeii, Italy, tour

Pompei ve Napoli özel turu, Orta Çağ Dell'Ovo Kalesi'ni görmek için popüler melodi ile ünlü olan Santa Lucia bölgesine devam ediyor. Piazza del Plebiscito, Kraliyet İspanyol Bourbon Sarayı, San Francesco di Paola Bazilikası, Enrico Caruso'nun San Carlo Opera Binası anıları, Kral Humbert II Galerisi ve etkileyici Maschio Angioino'yu görmek için şehrin tarihi merkezini geçin. Fransız ortaçağ hakimiyeti. Körfezin kenarından geçerek ve Vezüv Dağı'nın yamaçlarında ilerleyerek Napoli'den ayrılın, Herculaneum, Portici ve Torre del Greco'yu geçerek Pompeii'ye ulaşın.

Öğle yemeği vakti ve yerel bir rehber eşliğinde kazıları yürüyerek ziyaret edin, antik kentte arkeolojik bir keşfin keyfini çıkarın. MS 79'daki dramatik volkanik patlamada derin lapilli ve kül katmanları tarafından 1700 yıl gizlendikten sonra unutulmuş şehrin keşfedilenlerini ziyaret edin. Apollon Tapınağı, Forum, Herkül Tapınağı, Tiyatro ve Odeion, Abondance Yolu boyunca bazilikalar, tavernalar ve dükkanlar, Çarşı ve fresk ve mozaikleriyle zengin konutlar, Roma Hamamları'nı görün. Pompei ve Napoli özel turunun sonu Roma'ya geri dönüyor.

Çok çeşitli dillerde bir günlük Roma turu sunabiliyoruz, belirli bir dilde (İngilizce ve İtalyanca dışında) bir tur rezervasyonu yapmak isterseniz, lütfen aşağıdaki ilgili bağlantıyı takip edin.

PUNTO D'INCONTRO: Al tuo hotel o in un altro posto concordato a Roma
ORA DI RIUNIONE: Alle 7.30 (suggerito)
DIMENSIONE DEL GRUPPO: Quello del suo partito

Pompeii ve Napoli özel turları – KILAVUZ VE VERGİ DAHİL KİŞİ BAŞI FİYATLAR

Più di 7 persone le tariffe sono personalizzate.

Kişi başı fiyatlara yukarıdaki yürüyüş/araçlı tur artı klimalı Limuzin, minivan veya diğer ulaşım araçları, Pompeii'de kişisel tur rehberi, sürücü, vergi dahildir.
Pompei ve Napoli'nin özel turları yalnızca limuzin, minibüs veya diğer ulaşım araçlarıyla yapılabilir.
Limousine fino a 3 passeggeri più guida e autista
Per più di 3 passeggeri verrà utilizzato un minivan
Ingresso privilegiato. nessuna attesa!
Pompeii ve Napoli'nin özel turları yalnızca limuzinlerde veya minivanlarda veya diğer ulaşım araçlarında mevcuttur.
Pompeii ve Napoli çocuklar için uygun özel turlar, istek üzerine tekerlekli sandalye ile engelliler için.

Il prezzo per persona può variare a seconda del numero di partecipanti.  Tutti i nostri tour e gli itinerari possono essere personalizzati e organizzati per individui e per piccoli o grandi gruppi. Possiamo organizzare servizi esclusivi per eventi aziendali, anniversari o occasioni speciali. 

it_IT