0

Siena Rehberli Turlar | Chianti Kırsal Özel Turları | Toskana Özel Chianti Classico Şarap Tadımı Özel Turları

Prezzo
Prezzo
Nome e cognome*
Indirizzo e-mail*
La tua richiesta*
Sono d'accordo con i Termini di servizio e l'Informativa sulla privacy.
Si prega di accettare tutti i termini e le condizioni prima di procedere al passaggio successivo
Salva nella lista dei desideri

Adding item to wishlist requires an account

537

Siena Rehberli Turlar | Chianti Kırsal Özel Turları | Özel Chianti Classico Şarap Tadımı Özel Turları

Siena Rehberli Turlar | Chianti Kırsal Özel Turları | Özel Chianti Classico Şarap Tadımı Özel Turları
Siena Rehberli Turlar | Chianti Kırsal Özel Turları | Özel Chianti Classico Şarap Tadımı Özel Turları

Siena ve Tour privato nella campagna del Chianti – Pitoresk tepe kasabalarıyla çevrili Tiber Vadisi ve Apeninler boyunca seyahat edin ve Monte San Savino'ya ulaştıktan sonra, dünyaca ünlü Süper Toskana ve Chiantis'in prestijli eski şarap mülkleri tarafından üretildiği Chianti bölgesinin görkemli vadilerini keşfetmeye başlayın.

Yanmış Siena toprağının yamaçlarına yayılan yemyeşil üzüm bağları ve tepesi selvilerle çevrili müstahkem kuleli kasabaların hakim olduğu zeytinliklerin ahenkli inişli çıkışlı tepeleri, şarap mahzenleri, zeytinyağı sıkma değirmenleri ve sedir kokularıyla dolu zamansız ve keyifli bir atmosferde karşınıza çıkacak. renkli çayırların ve tarlaların özleri.

Siena ve Chianti Kırsal özel turu, 19. yüzyılda Baron Bettino Ricasoli'nin Chianti bağcılığının yasalarını ve düzenlemelerini belirlediği Castello di Brolio'da durmanıza izin veriyor. 1167'den beri aynı aileye ait olan Ricasoli Malikanesi'nin Orta Çağ surları, eski küflü mahzenleri ve ziyaretçilerin çeşitli Chianti şaraplarının üretim tekniklerini öğrenirken kalitelerinin tadını çıkarabilecekleri neo-gotik bir baronluk sarayını çevreler.

Siena ve Chianti Kırsal özel turunuza Chianti bölgesinin kalbinde, Trebbio soylu ailesinin 11. yüzyıldan kalma duvarlarla çevrili eski tımarı ve bir zamanlar tarihi amblemi olan ortaçağ Chianti Savunma Birliği'nin koltuğu olan Gaiole, Radda ve Castellina'nın şarap bölgelerini ziyaret etmek için devam edin. , siyah horoz, günümüzde tüm kaliteli Chianti Classico şaraplarının etiketlerinde yer almaktadır.

Siena ve Chianti Kırsal özel turu, Meleto Kalesi'ni ziyaret etmenize ve ardından eski bir Benedictine Manastırı olan Badia a Coltibuono'daki bir şarap çiftliği restoranında servis edilen bölgesel Toskana mutfaklarından bazılarını denemenize olanak tanır. Ortaçağ boyunca tüm Avrupa'da. El değmemiş ortaçağ kasabasının mükemmel bir örneği olan Siena'ya çarpıcı kartpostal kırsalından geçen muhteşem bir yoldan ilerleyin.

Siena Rehberli Turlar | Chianti Kırsal Özel Turları | Özel Chianti Classico Şarap Tadımı Özel Turları
Siena Rehberli Turlar | Chianti Kırsal Özel Turları | Özel Chianti Classico Şarap Tadımı Özel Turları

 

Visite guidate a Siena | Rehberinizle, İtalya'nın en güzel şehirlerinden birinin şaşırtıcı çeşitlilikteki bakış açılarının tadını çıkaran, Orta Çağ'ın asil tuğla ve tüf sarayları, mermer kiliseler ve sundurmalarla çevrili antik sokakların ve sokakların karmaşık labirentini ziyaret edeceksiniz. 1136'dan 1384'e kadar inşa edilmiş, İtalya'nın en muhteşemlerinden biri ve Alpler'in güneyinde yerleşik birkaç gerçek gotik tarzdan biri olan Duomo Katedrali'ni ziyaret edin.

Olağanüstü katlı zeminlerine ve o zamanlar genç Raphael'in desteklediği Pinturicchio fresklerinin döngüsünü içeren Piccolomini Şapeli'ne hayran kalın. Fonte Gaia çeşmesini, 1342'de yükselen gotik ortak sarayı ve St.Catherine'in evi olan Mangia Kulesi'ni ve başının bir kalıntı olarak sergilendiği Bazilika'yı görmek için şehrin ana meydanı Campo'ya inin. “Ricciarelli”, “panforte” ve yaban domuzu ürünleri gibi ünlü Sienne ürünlerinin tadını çıkarma ve alışveriş yapma zamanı. Öğleden sonra Roma'ya dönüş.

 

Siena Rehberli Turlar | Chianti Kırsal Özel Turları | Toskana Özel Chianti Classico Şarap Tadımı Özel Turları | Kişi başı ücret katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. 
Tutti i nostri tour e gli itinerari possono essere personalizzati e organizzati per individui e per piccoli o grandi gruppi.
Possiamo organizzare servizi esclusivi per eventi aziendali, anniversari o occasioni speciali. 

it_IT